Omlouváme se, ale veškeré kapacity těžby (ETH i ETC) byly vyprodány. O novém dostupném výkonu budeme informovat zde na našich stránkách.

Online řešení těžby kryptoměn

Cloud Mining kryptoměn

Společnost Invictus mining tvoří profesionálové s dlouholetými zkušenostmi na kryptoměnovém trhu. Cloud mining je náš nový produkt, který přichází s inovativním a transparentním přístupem k těžbě kryptoměn.

Zkušený tým

Tým skupiny Invictus kromě partnerů a zaměstnanců spolupracuje s profesionálními analytiky, vývojáři a celou řadou kryptonadšenců.
Výsledkem je inovativní přístup k využití výpočetního výkonu a také nový produkt Cloud mining bez háčků a skrytých poplatků.

Průhledné
statistiky těžby

Jasný a transparentní model těžby kryptoměn na základě přehledných tabulek a vzorců.
Díky veřejným informacím z blockchainu si můžete kdykoliv doma ověřit, kolik jste vytěžili a vše porovnat s výsledky na portále vašeho zákaznického účtu.

Umístění
v elektrárně

Vhodně zvolená lokace s hardwarem umístěným přímo v objektu elektrárny umožňuje udržitelnou strategii efektivní těžby s výrazným snížením nákladů. Naši zákazníci díky tomu získávají příznivější podmínky, než je na cloudminingovém trhu běžné.

Historie

Skupina Invictus působí na českém trhu již od roku 2016 a prošla několika cykly kryptoměnového ekosystému.
Dlouhá historie, profesionální přístup a zkušenosti s nejmodernějším hardwarem a softwarem tvoří kvalitní základ pro dlouhodobou spolupráci s našimi klienty a obchodními partnery.

Kvalitní
podpora

Komunikace se zákazníky probíhá online přímo na webových stránkách.
V naléhavých případech si ale můžeme zavolat, případně se sejít osobně.
Máte tak jistotu, že vše řešíme v nejkratším možném čase a pomůžeme vám se vším, čemu nebudete rozumět.

Podpora
Komunity

Aktivně podporujeme kryptoměnovou komunitu, sponzorujeme meetupy a konference. Vytváříme obsah, analýzy a přehledy trhu jak pro naše zákazníky, tak pro veřejnost. Tvoříme podcast Kryptokec, kam si pravidelně zveme zajímavé osobnosti kryptoměnové komunity.

60000+

MH/s

100+

Klientů

10000+

Vytěženo ETH

5+

Nových uživatelů každý měsíc

Klíčové je začít

Vyberte si jednu nebo více kryptoměn a vše ostatní můžete nechat na nás

Nemusíte řešit, jestli váš server běží, nebo ne. Nemusíte řešit cenu elektřiny, teplotu hardwaru, servisní zásahy a další problémy. Od toho jsme tady my. Zvolte si velikost a délku cloudminingového kontraktu a užívejte si, jak vám kryptoměny přibývají.

Připraveni začít?

Vytvořte si účet nyní!

Vytvořit účet zdarma